Jdi na obsah Jdi na menu
 


LEKCE 2.

 

Automatická léčivá kresba 2.

 

Věřím, že ti, kteří chtějí kresbu používat si označili své barvy a symboly. Pokud jste si s tím hráli, tak už dokážete barevně navnímat nálady.

Pokud chceme začít terapii, musíme jít do dětství, jak jsem už psala. Tak že; vyndejte si své barvy, papír a opět vše o samotě a v klidu.

 

Opět požádejte své podvědomí stejným způsobem, jakým jste to dělali v předešlé kapitole.

 

Nyní se přeneste do vzpomínky dětství od narození do pěti let a postupně do patnácti let. Jen vzpomínejte nic neřešte. Při tomto vzpomínání nechte ruku ať bere pastelky tak jak potřebuje a nechte jí, ať si na papíře kreslí co chce. Mohou to být nesouvislé obrazce, nebo se může utvářet obraz. Nepřemýšlejte, jen buďte přenesení do svého dětství a oživujte si vzpomínky.

Nechte ruku pracovat tak dlouho jak jen potřebuje. Jakmile ruka přestane brát barvy, ukončete malbu.

 

Nyní se podívejte pořádně na obrázek a zhodnoťte pozitivitu a negativistu barev. To znamená podívejte se jaké barvy převládají. Může se stát, že vaše dětství bylo perfektní, ale převládají negativní barvy. Je to tím, že vědomí přináší jiné poznatky než podvědomí, a to mohlo zaznamenat negativní vlivy z vašeho okolí, které na vás v tu dobu působily aniž by jste si to uvědomovali vědomím. Vyhodnoťte barvy podle vašeho nastavení a vyhodnoťte kresbu jako takovou. Nechte to na sebe působit, protože se ve vás bude otevírat to, co je špatně. Pokud jste si vědomi, že vaše dětství bylo špatné a barvy jsou naopak pozitivní, je vidět, že vás světelní ochránci chránili, ale i tak je nutné vše vyčistit.

 

Po zhodnocení si nakreslete vlastní siluetu a požádejte svou intuici o vedení. Řekněte; "Věřím své intuici, že zruší všechny negativní programy usazené v mé vzpomínkové kartě a že vše zharmonizuje do nejvyššího štěstí." Pak nechte opět ruku, ať si volně bere barvy a čistí ve vaší siluetě vše negativní. Důvěřujte a nepochybujte, jinak si vše zablokujete. Vaše intuice sama ví, kde zasáhnout a co zrušit a vyčistit. Opět nechte ruku tak dlouho dokud bude vybírat barvy a čistit. Jakmile ruka ustane, poděkujte své intuici a papír kde je vše staženo spalte. Tímto způsobem pokračujte po pěti letech a vyčistěte si celé dětství, to znamená do patnácti let.

K tomuto čištění se můžete i vracet, protože zátěže ve vás může být hodně a jedno čištění nebude stačit. Tak že to dělejte do té doby, než papír bude pokrytý pouze pozitivními barvami a kresba bude příjemná.

Tímto jste si vyčistili pouze programy.

 

Po úplném vyčištění udělejte to samé, ale na zdravotní úrovni. To znamená, vyčistěte si všechny programy, které ve vás zanechala nemoc jako chřipka, dětské nemoci atd. Zjistěte jak velké byly vaše fyzické bolesti a kde v těle se nacházely. Opět to zjistíte na své siluetě. Postupujte opět po pěti letech až do patnácti. Hrajte si s tím, nic neočekávejte, jen nechte svou intuici pracovat. Jedině ve hře je úspěch, protože hra je vaše podvědomá představivost a čistota. Vědomím do ničeho nezasahujte, nehodnoťte, nekritizujte. Co se nevyčistí hned vyčistí se postupně.

 

Takto si můžete postupně vyčistit celý život a to jak na úrovni fyzické, tak i psychické. Můžete si vyčistit i vztahy v rodině, v práci a další. Při tomto čištění je vždy nutné nakreslit dvě siluety, jednu svou a druhou člověka, kterého chcete ve vzájemném vztahu vyčistit.

Pokud máte hodně zátěže, celý tento proces může trvat až několik týdnů. Rozhodně však nepochybujte, pochybnosti jsou temné energie, která se vkrádá do vašeho podvědomí a vše by tato energie odkláněla jinam.

Věřte sobě, ne těm, kteří chtějí kresbu udělat za vás, je to vaše podvědomí, které zná nejlépe všechny vaše nashromážděné situace a problémy.

Můžete si čistit i minulé události, které na vás špatně působí.

Tato technika je dokonalá, velice ráda jí používám.

 

....................................................................................................................

 

Barvy jsou pro člověka velmi důležité, ovlivňují jeho nálady. Bereme je jako samozřejmost, která k tomuto systému patří. Žijeme v jejich středu a nedokážeme barvám naslouchat, když k nám hovoří.

Každá barva svůj svůj tón vibrací a tím působí na každou živou bytost buď pozitivně, neutrálně, nebo negativně. Lidé moc nevěnují pozornost těmto vibracím, je to proto, že barvám nerozumí. Jedna barva má různé odstíny, a každý odstín zastává odlišnou funkci ve vnímání v našem mozku.

Lidé si však barvy dali do pomyslných škatulek a označili je způsobem, který předávají jeden druhému. Přiřadili barvy k lidským čakrám, podle toho jak si myslí, že tyto čakry fungují. Pak mohou říci, že někdo má čakru uzavřenou což je holý nesmysl. Barvy jsou součástí vibrací vesmíru a nám bylo dáno darem, že je můžeme vnímat a vidět jejich odlišnosti. Barva má nejen svůj tón ale je k ní přiřazeno i písmeno a číslo.

Barvy hodně používají mágové, při magických rituálech, ale na velmi vysoké úrovni, ne ti, kteří si s tím pouze hrají.

Člověk by měl přehodnotit jak vnímá barvy a začít pomalu přeprogramovávat starý vzorec. Jen tak mu budou barvy sloužit.

Když několik lidí zavřete do fialové místnosti, každý bude vnímat barvu jinak, někdo si v ní bude lebedit, druhý bude cítit neklid a třetí fóbii.

Proto nelze pocity barev si vzájemně předávat. Nelze ani barvy podceňovat, protože nám pomáhají v každodenním životě. Vezměte si zimní období, kdy je všechno šedivé černé bílé. Po čase to na nás působí depresivně. Ale v létě, kdy vše hýří barvami je nám dobře. Důvěřujte své intuici tak, jak vám nastaví vnímání barev a s nikým se nesrovnávejte, protože každý člověk je individualita. Pokud se budete pohybovat v příjemných pastelových barvách vaše nervová soustava se zklidní, ale pokud budete nosit jen temné, budete nervozní a neklidní. Problém je, že si na to časem zvyknete a tento stav budete brát jako přirozenost.

Dnešní maminky oblékají své děti do temného oblečení a některé do černého a vůbec netuší, jaké škody v dítěti napáchají. Stejné je to i s vaším domovem. Jak barevný ho máte? Nebo se řídíte podle nesmyslných návrhů tmavá, beton, a kancelářský styl. Je to na vás jak budete barvy používat, jen si uvědomte, že barvy léčí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář